kõik kategooriad
EN

Avaleht>MEIST

Weifang JS Trading Co., Ltd. on ülemaailmne kemikaalidega kauplemise ja tootmisega tegelev ettevõte, mille peakorter asub HIINAS WEIFANG CITY's. Meie peakorteri tehas Weifang menjie Chemical CO., LTD asub Weifangi Binhai majandus-tehnoloogilise arengu piirkonnas (riiklik majandus- ja tehnoloogiaarengu piirkond).
Ausa ja kõigile kasuliku kaubanduse, kvaliteetse teenuse ja säästva arengu põhimõttel. Oleme loonud pikaajalised ja stabiilsed ärisuhted paljude kuulsate keemiaettevõtetega kodu- ja välismaal ning võitnud oma klientidelt suure toetuse ja usalduse.
Praegu on tehases sõltumatute intellektuaalomandi õigustega 2-etüülantrakinooni tehas 3000 tonni aastas, mis on Hiinas saavutanud kõrgtehnoloogilise taseme, veevaba alumiiniumkloriid 2,500 tonni aastas, polüalumiiniumkloriid 30 000 tonni aastas, magneesiumsulfaat 100 000 tonni aastas, lisaks on see täielik tarneahel koos tugitaimedega, nagu TCCA (trikloroisotsüanuurhape), naatriumdikloroisotsüanuraat (SDIC), tsüanuurhape, melamiini pulber, sidrunhape jne. Meil ​​on professionaalne teadus- ja arendustegevus ning disain võimalused, kõrgelt kvalifitseeritud tootmisvõimsus ja täiuslik müügijärgse teeninduse süsteem. Meil on ka suurepärased kliendisuhted ja potentsiaalsed paljutõotavad turud Indoneesias, Malaisias, USA-s, Poolas, Venemaal, Singapuris, Pakistanis, Türgis, Vietnamis, Brasiilias, Tais jne.
Weifang JS Trading Co., Ltd järgib alati toimimisfilosoofiat "Laske töötajatel olla õnnelikud, laske klientidel edu saavutada, panustage ühiskonda" ning pakub klientidele kvaliteetset teenust stabiilsete ja kvaliteetsete kulutõhusate toodete abil. ja tippspetsialistide meeskonna nõustamine.